Klarnet satın alırken nelere dikkat etmeliyim ?

SORU : Hocam iyi çalışmalar dilerim. Ne kadar teşekkür etsek az gerçekten verdiğiniz bilgiler sayesinde en doğru bilgiye sizin yönlendirmeleriniz ile ulaşabiliyoruz. Benim sorum şu olacaktı, kendime yeni bir sol klarnet almak istiyorum fakat nelere dikkat etmem gerektiği konusunda çok fazla bir bilgim yok beni bu konuda yönlendirirseniz çok memnun olurum.

( ZAFER BULUT )

CEVAP : Zafer bey merhaba, klarnet seçimi "eş" seçimi kadar çok önemlidir ve her zaman bahsettiğim üzere gelişi güzel yönlendirmeler ile değil, işin ehlinden fikir alarak gerçekleştirilmesi gereken bir tercihtir. Biz sizlere en doğru bilgiyi ve yönlendirmeyi yapabilmek için "klarnet sepeti" oluşumunu kurduk ve enstrümanınızın tarafımdan seçilmesi ile sizlere en iyisinin ulaşmasını amaçladık.

Bu doğrultuda biz enstrüman seçerken; entonasyon-reglaj-ağaç kalitesi-enstrümanın sağır olmaması-ton kalitesi gibi konulara önem veriyoruz. Sizde diğer dostlarımız gibi bizi tercih ederek en doğru ve en güvenilir kaynaktan yani ONUR SAĞLAM KLARNET AKADEMİSİ ayrıcalığı ile enstrümanınıza sahip olabilirsiniz.

SORUNUZU İLETİNİZ...

Klarnet hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenmek için sorunuzu bize iletebilirsiniz.