AkademiKlarneT Görüşleri

Online Klarnet Dersi

İlk klarnete başlarken yaşadığım bir sürü olumsuz kötü tecrubeler sonrasında ki bunlar enstrüman ve hoca seçimi dahil olmak üzere beni sanırım bu hevesten vazgecmelisin Fatoş dedirtti.
tesadüfen netten arayıp bulduğum ilk etapta ne kadar sert bir hoca acabami dedirtsede bence hepsi ama hepsi bizim gerçekten klarneti en ince ayrintisina kadar öğrenmemiz ve öğrenirken sevmemiz içindi.
öğretirken boşver bununda bilmesinlere girmeden hepsini tek tek anlatarak ve öğreterek ve bunları öğrenirken ya bu klarnetin neleri varmışi düşündüren tam donanımlı bir hoca ile çalışıyor olmam sanırım en büyük şansım oldu.
Sonuna kadar en büyük övgüyü ve yıllarca bu işe emek veren biri için fazlasıyla alkışı hak ediyor
Onur sağlam ve klarnet akademisi teşekkürler hocam 👏👏🙏
FATOŞ GÖKSU

Si bemol klarnet eğitimi

Çok uzun zamandır istediğim ama ha bu gün ha yarın diye ertelediğim klarnet eğitimi alma düşüncemi artık ertelemek istemedim ve arayışa başladım. Birebir kurs tercihimdi (sanırım herkes gibi). İnternette dolaşırken Onur Sağlam Klarnet Akademi’ yi gördüm; youtube videolarını izleyince olabilir dedim ama yüz yüze ders istediğim için yer bana çok uzaktı. Belki bana yakın yerde tavsiye edeceği bir yer olur diye iletişime geçtim ve online ders verebileceği teklifi ile karşılaştım.
Şaşırdım tabi, “klarnet eğitimi ve online yürür mü bu iş?” diye tereddüt ettim ki eminim bir çok kişide benimle aynı şekilde düşünmüştür.

Acabalar aklımı kurcalaya kurcalaya Onur Hocamla online bir görüşme yaptık. Görüşmenin ilk 5 dakikasında tamam dedim bu iş olur. Niye mi? Yaptığımız tanışma toplantısının yüz yüzeden tek farkı ikimizinde konfor alanlarımızda olmasıydı...Tabi bunun yanında Onur Hoca’mın samimiyeti, bilgisi, süreci açık açık anlatması, karşısındakine müşteri gözüyle bakmaması, açık sözlüğü gibi etkenler Onur Sağlam Klarnet Akademisi öğrencisi olmama vesile oldu. Onur Hocam klarnet ve ekipmanları seçiminde de çok yardımcı oldu. Benim gibi kırkı kırk yaran birinin sorularına bile üşenmeden, sıkılmadan zaman mevhumu olmaksızın cevap verdi. Onur Hocam sayesinde sağdan soldan duyduğum bilgilerinde ne kadar yanlış olduğunu (Türk Müziği Si Bemol Klarnet ile çalınmaz) anladım ve Hocamın yönlendirmesi ve tavsiyeleri ile Si Bemol Klarnet ve diğer ekipmanları aldım ve derslere başladık.

Başladık ama 1 aydan fazla bek baril çalışması yaptık; bazı anlar geldi ki bu ne işe yarayacak boş boş üfle dur diye hayıflanmadım değil. Ama 2. Haftada baktım ki metronoma ayak uydurmaya başladım ve 20 , 24 sn. kesintisiz aynı tonda üfleye biliyorum. İşte o zaman kesin kararımı vermiş oldum. Onur Hocam ile devam. Derslere Onur Hocam’ ın gösterdiği disiplini gösterirsek Si Bemol Klarnet ile çok kısa zamanda istediğiniz parçaları seslendirebileceğimizi düşünüyorum.
Onur Hoca’ma işindeki ciddiyeti ve samimiyeti için teşekkür ediyorum.

SİNAN KAHRAMAN

Türk müziğinde si bemol klarnet

Sağdan soldan duyduğum bilgilerle Türk Müziği sol klarnetle çalınır sanıyordum fakat Onur hocamın sayesinde si bemol klarnetle tanıştım ve başlangıç aşamasında sol klarneti bırakarak si bemol klarnete geçiş yaptım. Si bemol klarnet fiziki yapısı ve alternatif pozisyonların zenginliğiyle sol klarnete göre öğrenmesi ve çalması daha kolay ve bunun yanında sadece Türk müziği değil batı müziğinde de en çok kullanılan klarnet türü. Onur hocam enstrüman öğretiminin aşamalarını akademik olarak işleyerek hem müzik teorisi hem de klarnet öğretiminde sistematik bir metodla ilerliyor. Hocanın yönlendirmesini düzenli olarak uygulayıp pratik yapılırsa klarnette iyi bir seviyeye gelineceğine inanıyorum. Yeni klarnete başlayan arkadaşların sol klarnet değil de si bemol klarnetle başlamalarını tavsiye ederim. Onur hocama teşekkürler 🙏
ERDEM BEKTAŞ

Online si bemol klarnet dersi

Onur Hoca cok disiplinli, olusturdugu mufredat cok duzgun ve gelistirici. Ogrenciden beklentisinin yuksek olmasi beni cok motive ediyor ve ilerlememi hizlandiriyor. Ayrica, Sibemol klarnetle Turk muzigi de, Arap muzigi de, Balkan muzigi de, Bati muzigi de calabilirsiniz. Onemli olan bek, kamis ayarlarinin yapilmasi. Bunu da yapmak icin Onur Hoca yardimci oluyor. Cok memnunum, inaniyorum ki boyle giderse hem enstrumana hem de muzik teorisine hakim olacagim.
MEHMET EKMEKÇİ

Onur Sağlam

Kendi buluşu olan klarnet susturucusu ''klarimute'' ile tanıdığım, sonrasında çıkarmış olduğu klarnet metotlarını da almış bir klarnet gönüllüsü olarak gönülden tebrik ederim. İnsanlara faydalı olmanız ve klarnet için yapmış olduğunuz çalışmalar çok anlamlı bir o kadar da başarılı.

KADİR TERMAL

Klarnetin Kitabı

Onur hocam da, eğitim metodu da en az kitapları kadar güzel ve başarılı. Biraz disiplin biraz istek ile onun size klarneti çok kısa zamanda öğretmesi işten bile değil. Tebrikler, teşekkürler hocam...

HAKAN ÖZYILMAZ

Sol Klarnet Metodu

Her bir harfinde, sayfasında ayların hatta yılların emeği ve tecrübesi var. Klarnetle yatıp kalkıp onunla büyüyen bir insan olarak klarnetin dilinden anlayan birisi yazabilirdi bu kadar faydalı bir metodu. Emeklerine sağlık kardeşim.

MEHMET KÜLÇER

Sol klarnet - Si bemol klarnet metodu

1.kitapta klarnetin tarihçesinden başlayarak klarnet tuşe sistemleri, bölüm ve parçaları, klarnet ailesi, nefes tekniği incelenmiş ve temel öğretilere yönelik etüt çalışmaları ile teknik egzersizlere yer verilmiş, 2.kitapta ise klarnet çalabilmenin en önemli ayrıntılarından gamlar derinlemesine işlenmiş. Türkçe yazılmış klarnet metotları içerisinde tek geçerim.

MERT S.ÖNEY

Onur Sağlam Klarnet Metotları

Onur Sağlam'ın sol klarnet ve si bemol klarnet için metodolojik yaklaşımla hazırlamış olduğu kitapları bugün elime ulaştı ve A dan Z ye her şey o kadar akıcı bir üslupla anlatılmış ve detaya girilmiş ki ! Sadece temel çalışmalar kitabı bile 192 sayfa ve 661 adet etütten oluşuyor. Nota bilmeyen arkadaşlarda düşünülerek hazırlanmış çok başarılı bir kaynak. Ciddi bir emekle hazırlanmış olduğu çok belli. Klarnetin, ülkemizde böyle çalışmalara ihtiyacı var..

ESMA AYLİN ZORLU

Onur Sağlam Klarnet Metodu

Kitabı çıkar çıkmaz tedarik ettim ve sadece klarnete merak duyan kişiler için değil bence her müzisyenin faydalanabileceği özel bir çalışma olmuş. Özellikle Onur Sağlam klarnet metodu - 2 diziler ve arpejler kitabı konservatuvarlarda ders niteliğinde okutulması gereken bir çalışma olmuş.

ASAF GÜRER

Sol klarnet ile si bemol klarnet farkı

Emekli olduktan sonra bir hobi olarak klarnete merak duydum. Araştırma yaptığımda Türkiye'deki klarnetistlerin sol klarnetin Türk müziğine daha uygun olduğu yorumlarına güvenerek bir sol klarnet temin ettim.

Bir süre youtube'dan klarnetistleri takip ederek onların gösterdiği çalışmalar yardımıyla sol klarneti kendi kendime öğrenmeye çalıştım. Aynı zamanda klarneti sistematik olarak online öğretebilecek hoca/kurs aramaya başladım.


Birgün yine youtube da Araştırma yaparken Onur Sağlam klarnet akademisinin örnek çalışma videolarını gördüm. İşte aradığım çalışma bu diyerek Onur Sağlam hoca'dan online dersler almaya başladım. Hem sol, hem de si bemol klarnet dersleri veriyordu. Si bemol klarnetin de Türk müziğini icrada çok daha iyi kullanılabildiğini gördüm.

Yaklaşık 2 ay, embucher kaslarımın gelişmesi için bek baril çalışması yaptırarak canıma okudu 😊. Ardından parmak hızlandırma egzersizleri devam etti. Parmaklarım çok uzun olmadığı için perde aralığı geniş olan sol klarnet çalışmalarında çok zorlandım.

Birgün online ders esnasında Onur hocayı çok önce tanımış olsaydım si bemol klarnetle başlamak isterdim diye söyleyince, Onur hoca geç olmadığını si bemol klarnetle daha hızlı ilerleyebileceğimizi ifade edince radikal bir kararla, amati 640 k klarnetimi satıp buffet E11 si bemol klarnet alma kararı aldım.

Yeni si bemol klarneti alınca başta korkularım oldu; ancak perde aralıklarının dar olması klarnet boyunun daha kısa olması sebebiyle klarnet hakimiyetinin daha kolay olduğunu, nota yerlerinin çok benzer olduğunu fark ettim. Çok kısa sürede uyum sağladım. Keşke daha önce Onur Sağlam hocayı tanısaydım ve si bemol klarnet ile başlasaydım ama asla geç değil diye düşünüyorum.

Özetle sol klarnet ile si bemol klarneti kıyaslayacak olursam, Tofaş otımobilden Mercedes’e geçiş gibi konfor farkının olduğunu söyleyebilirim.

EFLATUN TUĞCULAR

Klarnet Susturucusu

Çalıştığım kurumda, öğle araları iş arkadaşlarımı rahatsız etmeden çalışabildiğim mükemmel bir ürün.

Onur hocam'a ne kadar teşekkür etsek az çünkü klarimute klarnet susturucusu ile yüzde 70 dolaylarında klarnetin sesi kesiliyor. Başarılı bir buluş olmuş gerçekten. Sol klarnetimi geceleri de çalışabileceğim artık :)

Ürünü satın almak isteyenler için linkini paylaşıyorum.

https://www.onursaglam.org/klarimute

EMİRCAN SIRACI

Si bemol klarnet ustası

2009'dan beri takip ettiğim, özellikle si bemol klarnet ile yapmış olduğu çalışmaları hayranlıkla takip ettiğim bir isim. Si bemol klarnetin Türk müziğinde icra eden sayılı bir kaç isimden birisi. Batı sazı diye anlatılan si bemol klarneti adam Türk müziği hatta farklı tarzlarda bile ustalıkla çalıyor. Yolun açık olsun Onur hocam.

ORHAN TUNÇAĞ

Klarimute

Onur Sağlam'ın yeni nesil klarnet susturucusu.

Klarnetin gür sesinden dolayı yıllardır büyük bir eksikliğini hisettiğim, özellikle akşamları yaşadığım apartmanda kimseyi rahatsız etmemek için klarnet çalışamadığım günlerin sanırım sonu geldi. Test videolarını merakla bekliyoruz.

ALİ EREN DOĞAN

Si bemol klarnet ile Türk müziği çalınır mı ?

Milletin batı klarneti diye yalan yanlış bilgiler verdiği si bemol klarneti, Türk müziğinde ustalıkla icra eden sayılı klarnetçilerden. Eğer si bemol klarnet ile Türk müziği nasıl çalınır, komalar nasıl bu klarnetten çıkartılır diye duymak istiyorsanız Onur hocamın youtube videolarını özellikle izlemelisiniz.

SERDAR GÖRGÜN

Sol Klarnet Akordu

Klarnete yeni başlamamdan kaynaklı doğru düzgün bir bilgiye sahip olmayan biri olarak şunu söyleyebilirim ki internet ortamındaki bilgiler çoğu zaman ilaç niteliğinde oluyor fakat bu bilgilerin çoğununda yanlış olduğunu, detaylı araştırmalar sonucunda aslında öğreniyorsunuz arkadaşlar.

İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştığım ve enstrümanımı gösterdiğim 3 sözde klarnetçinin, yok klarnetin çatlak, yok klarnetinin akordu bozuk gibi yaklaşımlarda bulundukları dönemde, tanıştım Onur Sağlam hocamla. İyi ki de tanışmışım yoksa cebimden boş yere sokağa para dökecektim !!!

Kesinlikle benim üfleme pozisyonumun yanlış olması ve dudak kaslarımın gelişmemesinden kaynaklı olduğunu, hocanın uygulamalı olarak göstermesiyle ve klarnette aslında bir sorunun olmadığını anlamam ve görmem bir oldu. Hatta klarnet akordlu bir enstrümanmış bunu da daha sonra yabancı sitelerdeki yazıları okudukça öğreniyormuşsunuz.

Kendi adıma klarnette bahane aramadan önce sorunu kendimizde aramamız gerektiğinin dersini çok iyi aldım ben Onur hoca sayesinde. Buraya yazıyorum çünkü paranızı sokağa saçmadan önce bir kez daha düşünün !

KADİR ÇAKIR

Klarnet Seçimi

6 senedir klarnet ile uğraşan biri olarak 3 ay önce yaşadığım olumsuzlukların sonucunda bakalit klarnetimi sinirle kırdım fakat her şer de bir hâyır var derler ya :))) Onur hocamla tanışmam o dönemde oldu. Kendisinin samimiyeti, içtenliği, ve bana göstermiş olduğu doğru yol sayesinde, bugün abanoz klarnetime kavuştum :)))

Kesinlikle internetten bir enstrüman alacaksanız fazlasıyla dikkat edilmelidir. Ne olduğu belirsiz yada şişirme dükkanlardan uzak durmanızı öneririm. Bence klarnetinize "Klarnet Sepeti" farkıyla ulaşın ! www.klarnetsepeti.net

SADIK ÇAPAR

Klarnet Eğitiminin Tek Adresi

Onur Sağlam, açmış olduğu Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Klarnet Akademisi ile sadece Türkiye'ye değil bir ilk yaparak tüm Avrupa'ya online sol klarnet dersini vererek, yeni klarnetistler yetiştiriyor. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

SEDAT TURGUT

Teşekkürler Klarnet Sepeti

Aynı zamanda "Klarnet Sepeti"nin kurucusu.

Klarnet enstrümanı üzerine tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz geniş yelpazesi ile online klarnet alışverişinizi gönül rahalığıyla yapabilir, kampanyalı klarnet ürünlerini ve hediyelik klarnet eşya ve aksesuarlarını www.klarnetsepeti.com ayrıcalığı ile temin edebilirsiniz.

Teşekkürler Akademi Klarnet Ailesi.

MURAT ÖZTÜRK

İstanbul'da Klarnet Tamiri

Enstrümanımın yeniden doğuşuna şahit olmakla kalmayıp, Onur Sağlam'ın tavsiyeleri eşliğinde klarnetimin çatlağının kapatılması sonucunda, ağacın cilalanarak güderi ve mantarların değişmesi ile sazıma kavuştum.

Klarnet tamirini hem uygun fiyatlara hemde kafanız rahat bir şekilde yaptırmak isteyen arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Onur Sağlam Klarnet Akademisi.

BURAK GÜLEÇ

İzmir Klarnet Tamiri

İzmir'de klarnet bakım onarım fiyatlarının fahiş olması sebebiyle Onur Sağlam Klarnet Akademisi klarnet bakım onarım departmanı ile iletişime geçtim. Klarnet teknisyeninin mükemmel bir iş çıkarması ve Onur beyin son kontrolleri ile sazımın güderileri, mantarları değişti ve ağaç klarnetimin çatlağı onarıldı. Ağacın 1 hafta tung yağında yatırılması işleminden sonra bugün enstrümanım ulaştı. Herkese öneririm işini böylesine güzel yapan firmaları.

SALİM ERDOĞDU

Online Sol Klarnet Dersi

Online Sol klarnet dersi ve online si bemol klarnet eğitiminde yetiştirdiği öğrencileri ile Onur Sağlam fark yaratmıyor farkı açıyor! Parça çalmayı değil, klarnet çalmayı öğreten Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli klarnet akademisi.

CAN SEZİNOĞU

Antalya'da Klarnet Tamiri

Onur Sağlam sadece klarnet icracısı yetiştiren bir okul kurmamış aynı zamanda klarnet bakım onarım atölyesini de bünyesinde açarak, 25 yıllık tecrübeli klarnet bakım onarım teknisyeni ile klarnet enstrümanının tüm arızalarının giderildiği bir merkez kurmuş. Harika bir ekip çalışması ve alanında uzman bir oluşum.

OZAN ÇAĞAN

Teşekkürler Onur Sağlam

Okulumuzun davetiyle gerçekleştirmiş olduğunuz klarnet söyleşiniz ve canlı performansınız için Amerika Kültür Koleji olarak teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

www.akantokullari.com/

blog/akant-okullari-beethoven-klarnet-enstrumani

AKANT OKULLARI

Ankara Sol Klarnet

Yüksek Lisans eğitimine Ankara'da başlamasıyla birlikte benimde kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum Türkiye'nin tartışmasız en önemli klarnet eğitimcilerinden Onur Sağlam, bugüne kadar yapılmamış bir ilke daha imza atarak, Türkye'nin ilk ve tek marka tescilli klarnet akademisi ile bizlere sadece klarnet öğretmiyor, bu işin nasıl olması gerektiğinin de eğitimini veriyor.

Başarılarınız daim olsun üstadım.

GÖKSEL DENİZ

Online Klarnet Eğitmi

2014 yılından beri yapmış olduğu online klarnet eğitimi projesi ile 200'e yakın klarnet öğrencisine internet üzerinden online klarnet dersi veren kurumun kurucusu. Sadece eğitmenliği değil aynı zamanda samimiyeti, içtenliği ile gönüllerde taht kurmuş güzel insan.

DENİZ DAĞAR

AkademiKlarneT Farkı

Akademik kimliği ile bu işi üst düzeyde yaptığını yetiştirmiş olduğu öğrencileriyle de kanıtlamış, alanında lisans ve master eğitimini klarnet üzerine yapmış Onur Sağlam hocamıza başarılar dilerim.

YUSUF ÇOPUROĞLU

Antalya'da Bir İlk

"Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Klarnet Akademisi" olarak 14 Ocak 2017 tarihinde Antalya'da kapılarını açan "Onur Sağlam Klarnet Akademisi & AkademiKlarneT" bu enstrümana gönül vermiş tüm Antalya'lı klarnet severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

SEDAT GÖKALPTEKİN

Teşekkürler Klarnet Okulu

Antalya'ya ciddi ses getiren klarnet okulu! Sadece klarnet öğrencisi yetiştirmekle kalmayıp klarnet hocalarına da, klarnet dersinin nasıl verilmesi gerektiğini, kısacası klarnet hocalarını da yetiştiren çok başarılı bir okul!

Onur Sağlam fark yaratmıyor farkı açıyor! Teşekkürler Akademi.

M.TURHAN LADİKLİ

İstanbul Klarnet Dersi

Antalya'da açmış olduğu klarnet akademisini İstanbul'a taşıyarak, iyi bir eğitmen bulma sorunumuza çözüm üreten değerli bir klarnet eğitmeni.

7/24 kendisine rahatlıkla ulaşmakla kalmayıp, konservatuvar düzeyinde verdği eğitimle enstümanın kimlğini üst noktalara taşıyan ve bizlere yardımcı olan güzel insan.

MUSTAFA ALTUNAY

İzmir'de Klarnet Eğitimi

Uzun süredir takip ettiğim ve en sonunda İzmir'de bire bir klarnet eğitimlerine başlayan canım hocam! Ne kadar teşekkür etsem az çünkü sayenizde İzmir'de klarnet eğitiminin nasıl olması gerektiğini vermiş olduğunuz büyük emeklerle bizlere gösterdiniz. Nefesiniz daim olsun.

BULUT KARAKUŞ

Klarnet'in Akademisi

Sadece Antalya klarnet kursları içerisinde değil, İzmir, İstanbul, Ankara klarnet kurs merkezleri arasında da kurumsal kimliği ile "yalnızca" klarnet enstrümanı üzerine eğitim veren tek klarnet okulu!

SELİM TARCAN

Online Klarnet Kursu

Klarnet öğrenmenin yaşı olmadığını ve bu işin klarnet kursuna gitmeden, iyi bir eğitmen ile çalışmadan olmayacağını açmış olduğu Klarnet Akademisi ile herkese gösteriyor. Online klarnet kursunda tek ve en iyisi!

HALİL İBRAHİM ARIKAN

Antalya Klarnet Dersi

Akademik düzeyde online klarnet eğitimi ve bire bir klarnet dersleri ile ilkleri gerçekleştirerek bilimsel bir metod ve pedagoji ile tüm klarnet meraklılarına klarnet çalmayı öğretmeye devam eden Onur Sağlam'ın başarılarının devamını diler, "AkademiKlarneT" isminin daha iyi yelere gelmesini temenni ederiz.

FATİH ÖNER

Klarnet Mağazası

Onur Sağlam tarafından 2017 senesinde kurulan hem havale, hem kredi kartına taksit gibi bir çok seçenek ile klarnet enstrümanınızın yada klarnet aksesuarlarınızın Onur Sağlam tarafından seçilerek gönderilidği, klarnet üzerine her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz harika bir e-ticaret sitesi. www.klarnetsepeti.com

ÇAĞDAŞ AKAR

Klarnet Sepeti

Onur Sağlam ile tanışmam www.klarnetsepeti.com ile tanıştıktan sonra oldu. Klarnet almak için uzun araştırmalarım sonucunda tanıştığım Onur hocamızın, bilgi ve birikimleri dahilinde beni yönlendirmesi ile en doğru tercihi klarnet sepetinden alışveriş yaparak yaptım. Sizde klarnet ve klarnet aksesuarları satın almak isterseniz kesinlikle klarnet sepetini tercih edebilirsiniz.

CEMAL DOĞRAMACI

Klarnet Okulu

İstanbul'da yaşamış olmamın getirdiği tereddütler varken Onur hocam, ağabeyim sayesinde bu tereddütlerim tamamen ortadan kalktı.

Ne yalan söyliyim onlıne eğitimle ne kadar başarabilirim yada klarnet öğrenebilir miyim diye ciddi şekilde düşünüyordum fakat hocamla bugün 2.ayımızı tamamladık ve daha şimdiden bu kadar kısa sürede ilerlediğimi görmek benim için anlamlı !

Herşey için sağolasın hocam! Onlıne eğitimi hiç düşünmeden Onur Sağlam ile çalışmanızı öneririm arkadaşlar. Kesinlikle farkı göreceksiniz.

DENİZ ÖZDEMİR

Gerçek Bir Eğitmen

6 aydır kendisinden online klarnet eğitimi alıyorum ve iyi ki tanıdım dediğim nadir insanlardan olduğunu söylemek isterim. Klarneti icracılıktan öteye taşımış, sazının ustalığı tartışılmaz ama daha önemlisi insanlığı ile gönülleri fethetmiş adam gibi adam!

BURAK TATAR

Klarnet Kurslarında Tek

Online klarnet eğitimi hakkında şüpheleri olan arkadaşlara Onur hocamı şiddetle tavsiye edebilirim. Uygulamış olduğu müfredat ile emin olun kısa sürede enstrümanınızdan ciddi bir yol kat ediyorsunuz.

TAYLAN ERGİN

Yurtdışı Klarnet Eğitimi

Online Klarnet Eğitimi, Türkiye'nin marka tescilli klarnet okulunda öğrenilir diye düşünen tüm klarnet severlerin kesinlikle Onur Sağlam ile tanışmasını öneririm.

Hollanda'da yaşayan bir Türk olarak Hollanda'da klarnet dersi bulmak ve ciddi bir eğitim alabilmek çok zor ama internetten bu işi öğrenebilmek artık Onur Sağlam ile çok kolay. Hocamızı size mutlaka öneririm. Bence en doğru adres!

MERT ALİ BODUR

Amerika'da Klarnet Dersi

Amerika'da yaşıyorsanız ister istemez sol klarnet çalan yada bir hoca bulmak imkansız olabiliyor! ama bu imkansızlığı da Onur Sağlam gerçekleştirmiş olduğu proje ile hayalin ötesine taşıyabiliyor!

SADIK KARAKUL

Almanya Sol Klarnet Dersi

Onur Sağlam hocam ile 2016 senesinde tanışma fırsatı buldum. Yurt dışında yaşadığım için online klarnet eğitimi projesine başta tereddütlerim olsada sonradan en doğru kararı verdiğimi rahatlıkla belirtebilirim.

Sıcakkanlılığı, enstrümana olan bilgi ve birikimi herşeyden öte gerçek bir eğitmen profili ile 1 senede izlediğimiz yol benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

ÇAĞRI GÖKOVA

Türkiye'de Tek Klarnet Dükkanı

Almanya'da yaşadığım için sol klarnet alabileceğim bir klarnet dükkanı bulmam çok zordu ve araştırmalarım sayesinde Onur beyin kurmuş olduğu klarnet sepeti ile tanışma imkanım oldu. Bu oluşum sayesinde klarnet tombil baril, backun kalak ve Almanya'dan sol klarnet siparişi verdim.

Bugün ekipmanlarıma sorunsuz bir şekilde ulaşmanın mutluluğuyla kendisine burdan çok teşekkür ederim. Herkese de klarnet sepetini tavsiye ederim.

SELAHATTİN CANDAĞ

İzmir'de Klarnet Dersi

18 senedir İzmir'de yaşayan biri olarak yaklaşık bir senedir klarnete ilgi duymaya başladım ve bu işin hocasız olmayacağına kendi çabalarımın karşılık vermemesi sonucunda anladım. Bu süre içinde İzmir'de 3 klarnet hocasına gittim ve malesef bu enstrümandan birşey öğrenmek yerine beni klarnetten iyice soğuttular.

En sonunda Onur Sağlam'dan online eğitim almaya karar verdim ve ne kadar doğru bir seçim yaptığımı farkettim. Bence İzmir'de sol klarnet dersi için tartışmasız en iyisi.

DERYA SEZİN

Antalya Klarnet Kursları

Türkiye'de eşi benzer olmayan bir klarnet okulu ! Marka tescilli, konservatuvar düzeyinde sadece klarnet üzerine eğitim veren tek kurum. Onur hocam'ın klarnet kursunu, bu enstrümana gönül vermiş tüm klarnet meraklısı arkadaşlara tavsiye ederim.

Hocam'ın derslerde ki ilgisi, emeği, bildiklerini en ince detayına kadar göstermesi bu işe ne kadar emek verdiğinin göstergesidir.

TANER ŞAHİN

Klarnet Eğitim Seti

Onur Sağlam hocamın çok yakında 3 kitaptan oluşan, 300 eğitim videosunu kapsayan ve hem sol hemde si bemol klarnet için yazılmakta olan "şaheserinin" bugün hazırlanma sürecindeydim!

Fena şeyler geliyor arkadaşlar. Ortada öyle büyük bir emek var ki sadece 1 videounun çekilme montaj vs. süresi bile 3-4 saati bulmakta. Kesinlikle iddia ediyorum bu adam sayesinde bu enstrümanı öğrenmeyen kalmayacak...

BORA YILDIRIM

Klarnet satışında güvenilir firma

Yaklaşık 2 yıldır klarnet sepetinden alışveriş yapıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ilk olarak klarnet kamışı satın almamla başlayan bu süreçte akademi klarnetimi de klarnet sepetinden aldım. Hem Onur hocamın destekleri olsun, hem sol klarnet fiyatlarındaki uygunluk olsun gerçekten harika. Düşünmenize gerek olmadan alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza klarnet sepeti. Her şey için teşekkürler...

MEHMET AKKUŞ

Online Sibemol Klarnet Dersi

Sistematik bir şekilde adım adım enstrüman hakimiyetini öğreten Klarnet Okulu. Önce şarkı çalmasını değil saza hakim olmayı öğretiyor. Öyle de olması gerekiyor zaten. Türkiye'de Online Avrupa standartlarına göre eğitim veren Akademi Klarnet okulunu herkese tavsiye ediyorum. Online sibemol klarnet dersi alabileceğiniz disiplinli bir hoca arıyorsanız Onur Bey'in eğitimi paha biçilemez. Teknik, teorik ve pratik her konuda bilgili ve doğru yönlendiren bir hoca.

U.SÜLEYMAN ERDOĞAN

Sol Klarnet Tamiri

Klarnete yeni başlayacağım için ikinci el bir klarnet aldım. Tabiki tecrübesiz ve enstrümanla alakalı bilgim olmadığı için pek çok sorunla karşılaştım. Klarnetimin bakıma ihtiyacı vardı ve internetten yorumlar okudum. Onur Abimle tanışıp klarnetimi kendisine gönderdim. Hem ilgi ve alaksı hem de işindeki tecrübesi bana çok güven verdi. Olabildiğince hızlı bir şekilde klarnetime bakım yapıldı ve son halini bizzat kendisi deneyerek videosunu gönderdi. Kargodaki özeni zaten anlatmıyorum bile. Onur Sağlam abime ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederim.

SAFA TATLI

Yeni Başlayanlara Sol Klarnet Önerisi

Şuanda klarnet çalmaya başlamak isteyen bir çok arkadaşımız fiyatların pahalılığından bahsediyor ve haklılar fakat arkadaşlar klarnet almak içinde almamalısınız. Hatta internetten klarnet satın alırken çok dikkatli de olmalısınız.

Bende bu hatalarla daha önce klarnet alan bir kardeşiniz olarak çok sıkıntılar yaşadım. Bir çok kez tamire gönderdim ama dikiş tutmadı malesef. Bu işin klarnet seçimini bir hoca ile yapmak, onun önerisini dikkate almak gerektiğini farketmem zaman alsa da birkaç gün önce Onur hocamızın önerisiyle kendilerinden sol klarnet aldım. Sağolsun klarnetim seçilerek gönderildi. Sizlere de tavsiye ederim. İnternetten klarnet alırken çok dikkat !

AHMET ALİ SELÇUK

İstanbul Sol Klarnet Bakımı

Piyasada klarnetin gövdesini ayakkabı boyasıyla parlatan mı dersiniz, kerpetenle işçilik yapan mı dersiniz... aman ha arkadaşlar benim dilim sütten yandı sizin yanmasın.

Her eline tornavida, matkap alanın yapacağı işler değil bu konu.. 2 farklı vatandaşa klarnetimi gönderip dünyanın pişmanlığı yaşadıktan sonra sinirden klarneti parçalayacakken Onur kardeşimin youtube klarnet tamir videolarını izledim ve kendisini aradım.

Başta İstanbul'dan Antalya'ya klarneti gönderme fikrine sıcak bakmasamda yaptıkları işçilik paylaşımlarını görüp konuştuktan sonra çalgımı 1 hafta önce gönderdim ve dün klarnetimin gelmesiyle bu teşekkür yazısını yazmak istedim... Sıfır klarnete sahip olmuş kadar mutluyum.. 1.sınıf kalite klarnet güderileri, mantarları takılmış, klarnetin gövdesi cilalanmış, perdeler parlatılmış. Elleriniz dert görmesin...

MERT KARA

Online Sol Klarnet Kursu

İlk başta online klarnet derslerine çok sıcak bakmasam da yorumları okuduktan sonra bende online sol klarnet dersi almaya karar verdim fakat öncesinde uygun bir bütçeyle doğru bir klarnet seçmem gerekiyordu.

Bu süreçte yardımlarını esirgemeyip beni doğru şekilde yönlendirdi Onur hocam. Kendisinin de deneyip seçmesiyle Akademiklarnet üretimi olan başlangıç bir sol klarnet aldım.

Hocam ile iki aydır online olarak klarnet çalışıyoruz ve şuanda klarnet pes tiz geçişleri, köprü çalışmaları yapıyoruz. Onur Sağlam gerçekten muhteşem bir eğitimci. Kendini sürekli yenilemesi ve kendini eğitime adamış olması benim bu derslere katılmamı sağladı.

ERCAN ÇELİKER

Londra Sol Klarnet Dersi

Şu anda bu sitede dolaşmanız bile sizin için büyük bir şans bence ve buradaki yorumlar gerçek bunu belirtmek isterim :) Yurtdışında yaşayan biri olarak, online sol klarnet kursu arayışında internetten bir sürü kurs araştırdım ve kullanıcı yorumları okudum. O yüzden kararsız arkadaşlara faydalı olması için sürecimi buradan paylaşmak istedim.

Londra'da yaşayan bir bayan olarak klarnetin bana uygun olup olmaması konusunda kararsızlıklarım vardı ama uzun süredir de içimde büyük bir heves vardı. 3 hafta önce sosyal medyada Onur hocamın sol klarnet ve sibemol klarnet videolarını izlemiş olmamla beraber cesaretimi toplayıp kendisine ulaştım.

Bana ilk sorusu ; Eğer bu sadece bir heves olacaksa ve düzgün şekilde çalışmayacaksan bu işe bulaşma olmuştu. O zaman anladım ki ben doğru zamanda doğru kişiden klarnet öğreneceğim. Derken 3 haftadır hocam ile çalışıyorum ve iyiki tanıdığım bilgi birikiminden yararlandığım özel bir öğretmen ile beraberim.

SERPİL G.

Online Sol Klarnet Dersi

Tereddüt etmeyin ve kendinizi Onur Hoca'nın tecrübesine bırakın ! Online eğitim ile bu işi nasıl gerçekleştirebilirim diye düşünmeyin arkadaşlar. Size sunulan dökümanlar oldukça ama oldukça iyi.

3 farklı açıdan canlı olarak fiber altyapı ile gerçekleşen online derslerinde hocanın kullanmış olduğu referans monitör ve hd mikrofon sayesinde online ders altyapısı son derece yeterli. Online canlı klarnet derslerinin yanı sıra Onur hocamız derslerini, video-kayıt uygulamasıyla da destekliyor ve öğrencileriyle devamlı irtibat halinde.

Herşeyden öte konservatuvar klarnet mezunu olmasından dolayı bu işin sistemini biliyor ve belli bir müfredat programı uyguluyor tüm öğrencilerine. Başkaları gibi hemen klarnette şarkı öğretmiyor önce klarnette teknik çalışmalar yaptırıyor ve önce sizi klarnette hakimiyet sağlamanızı amaçlıyor. Kısacası işin alfabesini öğretiyor...

CEM İNCİ

Almanya Sol Klarnet Tamiri

Almanya'da yaşayan gurbetçi bir Türk kardeşiniz olarak sol klarnet tamirini yaptıracağınız güvenilir bir firmadır Onur kardeşimin klarnet akademisi. Kargoyla gönderdiğimiz klarnetimiz 1 hafta içerisinde komple tamiri yapılıp sıfır bir klarnet gibi ulaştı.

Kardeşime çok teşekkürler sayende buradaki düğünlerde keyifle çalacağım. Almanya'da sol klarnet tamir eden yer bulmak zor bu yüzden klarnetini bakıma gönderecek arkadaşlarımızın Onur kardeşimle tanışmalarını isterim.

KLARNETÇİ ŞAFAK

Sol Klarnet Tavsiyesi

Arkadaşlar eğer sizde benim gibi Anadolu'da yaşıyorsanız klarnet ile ilgili bilgiye gerçekten ulaşmak çok zor oluyor. İnternette de bir çok bilgi kirliliği varken doğru klarneti nasıl seçerim diye düşünme sürecinde Onur hocamın youtube kanalındaki "Klarnete yeni başlayanlar için öneriler" videosuna denk geldim ve hocamın önerileri ile kendi üretimleri olan Akademi klarnet marka sol klarnet aldım.

Piyasadaki çoğu bakalit klarnetten çok çok iyi. Hem perdelerinin rahatlığı ve özellikle doğru bir akorda sahip olmasıyla yeni başlayanlar için klarnet seçiminde önerebileceğim bir sol klarnet. Eğer klarnet hakkında bir bilgiye sahip değilseniz doğru seçimde bulunmak için iyi bir uzmanın önerileri ile klarnet seçimi yapılmalıdır.

MİKAİL ÖMÜR

Online Sol Klarnet Kursu

Evden çıkamadığımız şu sıkıntılı süreçte kendime hobi arayışında bulunurken Onur Sağlam'ın uzaktan eğitim yöntemiyle online sol klarnet kursu verdiğini gördüm ve klarnet eğitimi almak için kendisiyle tanıştım. Yoğunluğuna rağmen telefonda olan ilgisi ve yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ederim. Bugün bende Onur hocamın online sol klarnet kurslarına katıldım. Bilgi birikimiyle kesinlikle doğru bir tercih yaptığımı görmekteyim.

TAHSİN MARAL

Teşekkürler Onur Sağlam

Bu işin imparatorusun hocam sen! Burda yazılanları ilk okudugımda gerçek mi diye düşünürken youtube sayfasındaki öğrenci arkadaşların görüş videolarını izlediğimde hocamın işinin ustası olduğuna kesin kanaat getirdim. Öncelikle bana bu yorumu yazdıran Rabbime şükürler olsun sonra vesile oldugu için Onur hocama sonsuz hürmetlerimi iletiyorum. Sayenizde online klarnet eğitimi ile bu enstrümanın üstesinden gelebileceğim hocam.

BEKİR ÖZGER

Klarnet eğitiminde doğru adres

Onur Sağlam hocam, öğrenciyi çok iyi tanıyan ve onun nasıl bir psikolojik savaşla karşı karşıya olduğunu gerçekten iyi bilen bir öğretmen ve aynı zamanda bu konuda çok iyi bir uzman. Hayatım boyunca gördüğüm nadir işini çok severek yapan ve bu uğurda her türlü desteği öğrenciye sağlamaya hazır olan bir insan. Online klarnet eğitiminde uygulamış olduğu yöntem ise tartışmasız size klarneti öğretecek derecede kıymetli. Bire bir eğitimden hiç farkı yok. Ne olduğu belirsiz yerlere boşuna para dökmeyin beyler...

HAMZA TOPALOĞLU

Klarnet öğrenmek isteyenler

3 kez bire bir, 1 kez de online klarnet eğitimi alıp hepsi hüsranla bittikten sonra okul arkadaşımın yönlendirmesi ile tanıştım Onur hocamla. Açıkcası bu seferde de olmayacağını, vakit kaybı olacağını düşünsem de hocamın öğrencilerinin performans videolarını ve hocamın klarnet workshop çalışmalarını izledikten sonra bu adamın doğru adres olduğunu anlamam çok geç olmamıştı. Bugün 2.ayımız bitti ve bu zamana kadar nerdeydin hocam :) demek için buraya sitem mesajı yazmak istedim. :) Klarnet öğrencekseniz arkadaşlar hiç beklemeyin ve bu adamın dediklerini bire bir uygulayın gelişiminizi kendiniz 1.aydan itibaren göreceksiniz...

ÇAĞDAŞ UZUNLAR

Onur Sağlam Farkı

Burdaki yorumları gördüğümde acaba ben de bu duyguları hissedebilir miyim, yıllardır hevesle dinlediğim enstrümanı öğrenebilir miyim diye düşünüyordum. Çünkü gerçekten öyle laf olsun diye söylemiyorum müzik kulağımın olduğunu düşünmüyordum ama Onur hocam bende ki tüm yargıları ilk dersden itibaren ortadan kaldırdı. Dersde ki heyecanımı yatıştırmak için çabası, hoş sohbeti, güleryüzlü yaklaşımı ile bugün klarnete daha çok bağlıyım. Mevzu şarkı çalmak değil, klarnet çalabilmekmiş.

ALPER ERDİ

Türkiye'de Tek Klarnet Mağazası

Onur hocamın öncülüğünde 2017 senesinde kurulmuş klarnet enstrümanı ve aksesuarlarına dair herşeyi bulabileceğiniz, Türkiye'de sadece klarnet satışı yapan tek marka tescilli klarnet dükkanı. Her bütçeye uygun klarnet seçiminde bulunabileceğiniz gibi eski klarnetinizi yenisi ile değişdirebiliyor hatta kredi kartına taksit seçenekleriyle enstrümanınızı internet üzerinden Onur Sağlam güvencesiyle satın alabiliyorsunuz arkadaşlar. İncelemek isteyenler için onlıne klarnet mağazasının adresi. www.klarnetsepeti.net

EMRE OĞUT

Sol Klarnet Bakımı

4 senedir yaptırmadığım sol klarnetimin bakımını, geçen hafta Onur bey ile görüştükten sonra kendilerine göndermeye karar verdim. Açıkcası Instagram sayfalarındaki öncesi-sonrası görseller beni etkileyen en önemli unsur olmuştu. Ortaya ne çıkacağını bilmemekle beraber endişelerimde yok değildi fakat bugün enstrümanıma kavuşmanın getirdiği mutlulukla buraya yazmak istedim. Defalarca teşekkürler Onur Sağlam hocam. Bence sol klarnet bakımında en iyi adres.

SERDAR KARASU

Belçika Sol klarnet dersi

Onur Sağlam hocamın onlıne sol klarnet derslerine bende Belçika'dan katılıyorum. İzlemiş olduğu çalışma programı, gayreti, azmi ve sizinle her fırsatta ingilenmesi klarnete bir kat daha bağlı olmanıza yetiyor da artıyor. Herşeyden önemlisi en büyük farkı, hoca kesinlikle şarkı çaldırarak eğitim vermiyor teknik etütler ile sizin klarnete hakim olmanızı sağlatıyor. Önemli olanın bir şarkı çalmayı öğrenmek değil, klarnet çalmayı öğrenmek olduğunu her fırsatta üzerine vurgulayarak söylüyor ki kendisin de söylediği gibi herkes çalar ama herkes gerçekten öğretemez arkadaşlar.

SEMİH AYDIN

İngiltere sol klarnet dersi

18 senedir İngiltere'de yaşayan amatör bir klarnet meraklısı olarak geçtiğimiz ay Londra'da sol klarnet dersi araştırmalarında bulundum. Eğer Avrupa'da yaşıyorsanız Türk müziği klarneti öğrenmek hatta sol klarnet dersi almak neredeyse imkansızken Onur bey'in onlıne klarnet derslerini gördüm ve araştırmaya başladım. İnternet üzerinden nasıl olur, ne kadar sürede öğrenebilirim diye düşünürken kendisi ile iletişime geçtim ve doğru bir tercih yaptığımı 1.ayımı tamamlarken görmüş bulunmaktayım.

CİHAN TURAN

Klarnet Eğitiminde Marka

Klarnete yeni başlayacak arkadaşlar Onur Sağlam hocamı araştırmadan, onun eğitim videolarını izlemeden ne klarnet seçin ne de eğitim almaya kalkın. Onur hoca bu iş de marka olmuş harika bir eğitmen. Eminim ki size en doğru bilgiyi o verecektir. Onur Sağlam Klarnet Akademisi onlıne klarnet eğitiminde fark yaratıyor…

SERDAR VURAL

Klarnet tercihinde klarnet sepeti

Gerçekten hakkıyla işini yapan nadir insanlardansın Onur hocam. Sizi uzun süredir vermiş olduğunuz youtube eğitimlerinden takip eden biri olarak, bugün yönlendirmeniz ile doğru klarnete sayenizde sahip oldum. Defalarca teşekkürler hocam. Klarnet, klarnet sepetinden alınır.

CANER UZUN

Klarnet seçiminde doğru adres

Klarnet seçiminde en dikkat edilecek husus eğer internetten alacaksanız bu işin bir hoca önerisiyle olmasıdır arkadaşlar. Bu adreste kesinlikle Onur hocamdan başkası değil. Eğer iyi bir klarnetim olsun istiyorsanız, sizde klarnet sepetine bir göz atmalısınız. Teşekkürler herşey için Onur hocam.

ATA GÜRBÜZ

Onur Sağlam ve Klarnet Sepeti

Klarnet sepetinden 1 gün önce sipariş ettiğim ürünüm bugün elime ulaştı. Paketlemesinden tutunda, Onur hocamın göndermiş olduğu hediyelere kadar herşey mükemmel olarak sorunsuz geldi. Hocamın ücretsiz vereceği onlıne eğitimle de ne kadar doğru bir tercih yaptığımın farkındayım. Soyismin gibi sağlamsın hocam.

SEDAT SAYGUN

Klarnet seçerken dikkat

Sıcakkanlı, samimi, ilgili ve en önemlisi ciddi bilgili gerçek bir eğitmen. Klarnet alacak arkadaşlar sözüm size kesinlikle en uygun fiyatlı en doğru akorda sahip bir klarnete sahip olmak istiyorsanız Onur hocam ile iletişime geçmeden bu işe kalkışmayın. Klarnet her yerden alınmaz...

BURAK PEHLİVAN

Teşekkürler Klarnet Sepeti

Eğer sizde benim gibi klarnet enstrümanının bir hoca tavsiyesi ile alınması gerektiğini düğünüyorsanız bu adres kesinlikle klarnet sepeti ve Onur Sağlam hocam olmalıdır. Onur hocamın seçerek göndermiş olduğu saturn marka klarnetim ve ücretsiz onlıne eğitimler sayesinde bugün 1.ayımızı tamamladık. Vermiş olduğunuz emekler için size çok teşekkür ederim.

METİN UÇAN

Online Klarnet Kursu

Online klarnet kursuna Onur Sağlam hocam ile başladığımdan beri çevremden çok kez bu işin internetten olmayacağını, vakit kaybı olacağını, tuzak bunlar gibi muhabbetler ile karşılaştım fakat aradan 2 ay geçmesine rağmen akrabalarım ve ailem bile şuanda bende ki gelişmenin farkındalar ve tüm önyargıları kırılmış durumda. Tabii ki bu işin mimarı Onur hocam sayesinde.

Size çalışma azmini vermekle kalmayıp, motivasyonunuzu her kaybettiğinizde sağladığı psikolojik destekte yanında bonusu :) Klarnet kursu olarak en doğru adreste olduğu olduğum için şanslı ve mutluyum. Online klarnet kursu almak isteyen tüm yeni başlayanlara tavsiyemdir kendileri.

FATİH NURALP

Sol Klarnet Tamiri

Sadece Antalya'da sol klarnet tamiri değil hocamızın kurduğu Onur Sağlam Klarnet Akademisi tüm Türkiye'ye hatta Avrupa'ya hizmet veriyor. Klarnetinizin uzman bir teknisyen tarafından elden geçmesini istiyorsanız Onur Sağlam hocanın klarnet akademisini tek geçerim. Instagram sayfalarındaki öncesi ve sonrası görseller sizlere nasıl kaliteli iş yapıldığı hakkında fikir verecektir. Bakım-onarım teknisyeninin yapmış olduğu çalışma ile enstrümanınızda eskisinden eser kalmıyor. Yeniden doğuyor klarnetiniz.

BURAK GEZGİÇ

İstanbul Klarnet Tamiri

Yeni bir klarnete yada iyi bir klarnete sahip olmak sanırım hepimizin en büyük isteğidir fakat 2 çocuğunuz varsa bu çok mümkün olmayabiliyor :) son dönemde olan döviz kurlarındaki artışla da beraber ne yapcağım derken Onur hocam ile iletişime geçtim ve bana sazıma bakım yapılmasını önermesiyle klarnetimi Antalya'ya, Akademisine gönderdim.

Bugün klarnetim geldi ve kesinlikle en mantıklı seçimi yapmışım ! Klarnet sıfırdan farksız olmuş. Eskiden metalik gelen klarnet tonundan eser yok. 10 Numara bir işçilik olmuş. Herkese öneriyorum Onur Sağlam Klarnet Akademisini.

LEVENT ŞANLI

Klarnet hocasından daha fazlası

İnternetten araştırararak hiçbir fikrim olmamasına rağmen Onur hocamın kursuna kayıt oldum ve yürekten söyleyebilirim ki hiç pişman olmadım. ilk başlarda korkularım vardı aslında. Çalışma temposunu kaldırabilir miyim yada ödevlerin üstesinden gelebilir miyim diye düşünürken Onur hocam ilkelerinden asla taviz vermeyerek devamlı beni motive etti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Eğer amacınız şarkı öğrenmek yerine klarnet çalmaksa kesinlikle doğru adres burası.

DOĞANCAN PINAR

Klarnet nasıl öğrenilir ?

Klarnet nasıl öğrenilir diye düşünmeyin. Bu süreçte sizi, sizden daha çok düşünen bir hocayla çalışma fırsatı yakaladıysanız, klarnet enstrümanı çok kolay öğreniliyormuş. Bana göre, işini gönülden seven ve yapan bir insanla çalışarak hedefinize ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Onur Hoca bu işin en iyisi. Ona güvenin ve dediklerini yapın kısa sürede sizi istediğiniz noktaya, hatta fazlasına ulaştıracaktır. Teşekkürler Onur Hocam.

FETHİ GÜNSOY

AkademiKlarneT Eğitimleri

Bir çok kursu, özel dersi deneyimlemiş birisi olarak yazıyorum. Onur hocam ile bu yola çıktığımda çok zorlandım yalan yok ! Çünkü hoca gerçekten klarnet eğitimine kendisini adamış ve size bu işi öğretmek için ciddi çaba sarfediyor hatta zorluyor da :) Ben her dediğini mükemmel şekilde yerine getiremesemde yapmaya çaba sarf ettim. Zaman zaman sızlandım ama hocanın motive edici tarzı sayesinde devam ettim. Bugün çalabiliyorsam klarnetimi kesinlikle Onur Sağlam hocama borçluyum.

ÇAĞATAY YILMAZ

İstanbul'da klarnet dersi

İlk başta online eğitime çok sıcak bakmasam da yorumları okuduktan sonra bende ders almaya karar verdim. Sanıyorum birçok kişi buradaki öğrenci yorumlarını okuduğunda tüm bu yazılanlar doğru olabilir mi diye düşünüyordur. Ben de aynı şekilde düşündüm ve başarmak hayal gibi geldi. Fakat dersler başlayınca ve devam ettikçe anladım ki Onur hocamın sizin için olan gayreti ve size olan güveni ile başarmak mümkün oluyor. Onur hocam gerçekten muhteşem bir eğitimci.

BETÜL DERİL

Ankara si bemol klarnet dersi

Çok kıymetli ve tecrübeli bir klarnet hocası olarak, derslerdeki tecrübelerini samimiyetle paylaşmış olmasını bir şans olarak görüyorum. Her soruma verdiği tatmin edici cevaplar ve bildiklerini her fırsatta öğretmeye çalışması benim çok anlamlıydı. Yakın zamanda tekrar görüşmek üzere Onur hocam.

SERKAN ÇINARLI

Online Klarnet Eğitimi

Memnuniyetimin bilinmesi ve insanların daha çok kandırılmadan doğru bir eğitim alması için kesinlikle tavsiyem Onur Sağlam hocamdır. Kendisi ile 2018'in Mayıs ayında bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Amacımın şarkı öğrenmek değil, klarnet öğrenmek olması gerektiğini o kadar iyi anlatmıştı ki ilk dersten itibaren doğru adres olduğunu anlamıştım. Şimdi teknik etütler çalışıyoruz ve klarnette her geçen gün hakimiyetin arttığını gördükçe çok mutlu oluyorum. Ayrıca yaşadığınız yerde klarnet hocası yok diye üzülmeyin arkadaşlar. Onur hocanın verdiği onlıne eğitimler ile bu enstrümanı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

CEM DUYGULU

GÖRÜŞÜNÜZÜ İLETİNİZ...

"AkademiKlarneT" hakkında görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

SİZDEN GELENLER
Facetune_13-05-2020-21-48-30 Facetune_13-05-2020-21-48-30
IMG_5661 IMG_5661
IMG_5726 IMG_5726
IMG_5747 IMG_5747
IMG_5784 IMG_5784
IMG_6148 IMG_6148
IMG_6216 IMG_6216
IMG_7332 IMG_7332
IMG_7646 IMG_7646
jp jp
IMG_7797 IMG_7797
tamir tamir
IMG_5997 IMG_5997
IMG_7158 IMG_7158
IMG_7156 IMG_7156
IMG_7157 IMG_7157
IMG_7155 IMG_7155