AkademiKlarneT Görüşleri

Teşekkürler Onur Sağlam

Bu işin imparatorusun hocam sen! Burda yazılanları ilk okudugımda gerçek mi diye düşünürken youtube sayfasındaki öğrenci arkadaşların görüş videolarını izlediğimde hocamın işinin ustası olduğuna kesin kanaat getirdim. Öncelikle bana bu yorumu yazdıran Rabbime şükürler olsun sonra vesile oldugu için Onur hocama sonsuz hürmetlerimi iletiyorum. Sayenizde online klarnet eğitimi ile bu enstrümanın üstesinden gelebileceğim hocam.

BEKİR ÖZGER

Klarnet eğitiminde doğru adres

Onur Sağlam hocam, öğrenciyi çok iyi tanıyan ve onun nasıl bir psikolojik savaşla karşı karşıya olduğunu gerçekten iyi bilen bir öğretmen ve aynı zamanda bu konuda çok iyi bir uzman. Hayatım boyunca gördüğüm nadir işini çok severek yapan ve bu uğurda her türlü desteği öğrenciye sağlamaya hazır olan bir insan. Online klarnet eğitiminde uygulamış olduğu yöntem ise tartışmasız size klarneti öğretecek derecede kıymetli. Bire bir eğitimden hiç farkı yok. Ne olduğu belirsiz yerlere boşuna para dökmeyin beyler...

HAMZA TOPALOĞLU

Klarnet öğrenmek isteyenler

3 kez bire bir, 1 kez de online klarnet eğitimi alıp hepsi hüsranla bittikten sonra okul arkadaşımın yönlendirmesi ile tanıştım Onur hocamla. Açıkcası bu seferde de olmayacağını, vakit kaybı olacağını düşünsem de hocamın öğrencilerinin performans videolarını ve hocamın klarnet workshop çalışmalarını izledikten sonra bu adamın doğru adres olduğunu anlamam çok geç olmamıştı. Bugün 2.ayımız bitti ve bu zamana kadar nerdeydin hocam :) demek için buraya sitem mesajı yazmak istedim. :) Klarnet öğrencekseniz arkadaşlar hiç beklemeyin ve bu adamın dediklerini bire bir uygulayın gelişiminizi kendiniz 1.aydan itibaren göreceksiniz...

ÇAĞDAŞ UZUNLAR

Onur Sağlam Farkı

Burdaki yorumları gördüğümde acaba ben de bu duyguları hissedebilir miyim, yıllardır hevesle dinlediğim enstrümanı öğrenebilir miyim diye düşünüyordum. Çünkü gerçekten öyle laf olsun diye söylemiyorum müzik kulağımın olduğunu düşünmüyordum ama Onur hocam bende ki tüm yargıları ilk dersden itibaren ortadan kaldırdı. Dersde ki heyecanımı yatıştırmak için çabası, hoş sohbeti, güleryüzlü yaklaşımı ile bugün klarnete daha çok bağlıyım. Mevzu şarkı çalmak değil, klarnet çalabilmekmiş.

ALPER ERDİ

Türkiye'de Tek Klarnet Mağazası

Onur hocamın öncülüğünde 2017 senesinde kurulmuş klarnet enstrümanı ve aksesuarlarına dair herşeyi bulabileceğiniz, Türkiye'de sadece klarnet satışı yapan tek marka tescilli klarnet dükkanı. Her bütçeye uygun klarnet seçiminde bulunabileceğiniz gibi eski klarnetinizi yenisi ile değişdirebiliyor hatta kredi kartına taksit seçenekleriyle enstrümanınızı internet üzerinden Onur Sağlam güvencesiyle satın alabiliyorsunuz arkadaşlar. İncelemek isteyenler için onlıne klarnet mağazasının adresi. www.klarnetsepeti.net

EMRE OĞUT

Sol Klarnet Bakımı

4 senedir yaptırmadığım sol klarnetimin bakımını, geçen hafta Onur bey ile görüştükten sonra kendilerine göndermeye karar verdim. Açıkcası Instagram sayfalarındaki öncesi-sonrası görseller beni etkileyen en önemli unsur olmuştu. Ortaya ne çıkacağını bilmemekle beraber endişelerimde yok değildi fakat bugün enstrümanıma kavuşmanın getirdiği mutlulukla buraya yazmak istedim. Defalarca teşekkürler Onur Sağlam hocam. Bence sol klarnet bakımında en iyi adres.

SERDAR KARASU

Belçika Sol klarnet dersi

Onur Sağlam hocamın onlıne sol klarnet derslerine bende Belçika'dan katılıyorum. İzlemiş olduğu çalışma programı, gayreti, azmi ve sizinle her fırsatta ingilenmesi klarnete bir kat daha bağlı olmanıza yetiyor da artıyor. Herşeyden önemlisi en büyük farkı, hoca kesinlikle şarkı çaldırarak eğitim vermiyor teknik etütler ile sizin klarnete hakim olmanızı sağlatıyor. Önemli olanın bir şarkı çalmayı öğrenmek değil, klarnet çalmayı öğrenmek olduğunu her fırsatta üzerine vurgulayarak söylüyor ki kendisin de söylediği gibi herkes çalar ama herkes gerçekten öğretemez arkadaşlar.

SEMİH AYDIN

İngiltere sol klarnet dersi

18 senedir İngiltere'de yaşayan amatör bir klarnet meraklısı olarak geçtiğimiz ay Londra'da sol klarnet dersi araştırmalarında bulundum. Eğer Avrupa'da yaşıyorsanız Türk müziği klarneti öğrenmek hatta sol klarnet dersi almak neredeyse imkansızken Onur bey'in onlıne klarnet derslerini gördüm ve araştırmaya başladım. İnternet üzerinden nasıl olur, ne kadar sürede öğrenebilirim diye düşünürken kendisi ile iletişime geçtim ve doğru bir tercih yaptığımı 1.ayımı tamamlarken görmüş bulunmaktayım.

CİHAN TURAN

Klarnet Eğitiminde Marka

Klarnete yeni başlayacak arkadaşlar Onur Sağlam hocamı araştırmadan, onun eğitim videolarını izlemeden ne klarnet seçin ne de eğitim almaya kalkın. Onur hoca bu iş de marka olmuş harika bir eğitmen. Eminim ki size en doğru bilgiyi o verecektir. Onur Sağlam Klarnet Akademisi onlıne klarnet eğitiminde fark yaratıyor…

SERDAR VURAL

Klarnet tercihinde klarnet sepeti

Gerçekten hakkıyla işini yapan nadir insanlardansın Onur hocam. Sizi uzun süredir vermiş olduğunuz youtube eğitimlerinden takip eden biri olarak, bugün yönlendirmeniz ile doğru klarnete sayenizde sahip oldum. Defalarca teşekkürler hocam. Klarnet, klarnet sepetinden alınır.

CANER UZUN

Klarnet seçiminde doğru adres

Klarnet seçiminde en dikkat edilecek husus eğer internetten alacaksanız bu işin bir hoca önerisiyle olmasıdır arkadaşlar. Bu adreste kesinlikle Onur hocamdan başkası değil. Eğer iyi bir klarnetim olsun istiyorsanız, sizde klarnet sepetine bir göz atmalısınız. Teşekkürler herşey için Onur hocam.

ATA GÜRBÜZ

Onur Sağlam ve Klarnet Sepeti

Klarnet sepetinden 1 gün önce sipariş ettiğim ürünüm bugün elime ulaştı. Paketlemesinden tutunda, Onur hocamın göndermiş olduğu hediyelere kadar herşey mükemmel olarak sorunsuz geldi. Hocamın ücretsiz vereceği onlıne eğitimle de ne kadar doğru bir tercih yaptığımın farkındayım. Soyismin gibi sağlamsın hocam.

SEDAT SAYGUN

Klarnet seçerken dikkat

Sıcakkanlı, samimi, ilgili ve en önemlisi ciddi bilgili gerçek bir eğitmen. Klarnet alacak arkadaşlar sözüm size kesinlikle en uygun fiyatlı en doğru akorda sahip bir klarnete sahip olmak istiyorsanız Onur hocam ile iletişime geçmeden bu işe kalkışmayın. Klarnet her yerden alınmaz...

BURAK PEHLİVAN

Teşekkürler Klarnet Sepeti

Eğer sizde benim gibi klarnet enstrümanının bir hoca tavsiyesi ile alınması gerektiğini düğünüyorsanız bu adres kesinlikle klarnet sepeti ve Onur Sağlam hocam olmalıdır. Onur hocamın seçerek göndermiş olduğu saturn marka klarnetim ve ücretsiz onlıne eğitimler sayesinde bugün 1.ayımızı tamamladık. Vermiş olduğunuz emekler için size çok teşekkür ederim.

METİN UÇAN

Klarnet Eğitiminin Tek Adresi

Onur Sağlam, açmış olduğu Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Klarnet Akademisi ile sadece Türkiye'ye değil bir ilk yaparak tüm Avrupa'ya online sol klarnet dersini vererek, yeni klarnetistler yetiştiriyor. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

SEDAT TURGUT

Ankara Sol Klarnet

Yüksek Lisans eğitimine Ankara'da başlamasıyla birlikte benimde kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum Türkiye'nin tartışmasız en önemli klarnet eğitimcilerinden Onur Sağlam, bugüne kadar yapılmamış bir ilke daha imza atarak, Türkye'nin ilk ve tek marka tescilli klarnet akademisi ile bizlere sadece klarnet öğretmiyor, bu işin nasıl olması gerektiğinin de eğitimini veriyor.

Başarılarınız daim olsun üstadım.

GÖKSEL DENİZ

İstanbul'da Klarnet Tamiri

Enstrümanımın yeniden doğuşuna şahit olmakla kalmayıp, Onur Sağlam'ın tavsiyeleri eşliğinde klarnetimin çatlağının kapatılması sonucunda, ağacın cilalanarak güderi ve mantarların değişmesi ile sazıma kavuştum.

Klarnet tamirini hem uygun fiyatlara hemde kafanız rahat bir şekilde yaptırmak isteyen arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Onur Sağlam Klarnet Akademisi.

BURAK GÜLEÇ

Antalya'da Klarnet Tamiri

Onur Sağlam sadece klarnet icracısı yetiştiren bir okul kurmamış aynı zamanda klarnet bakım onarım atölyesini de bünyesinde açarak, 25 yıllık tecrübeli klarnet bakım onarım teknisyeni ile klarnet enstrümanının tüm arızalarının giderildiği bir merkez kurmuş. Harika bir ekip çalışması ve alanında uzman bir oluşum.

OZAN ÇAĞAN

Antalya'da Bir İlk

"Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli Klarnet Akademisi" olarak 14 Ocak 2017 tarihinde Antalya'da kapılarını açan "Onur Sağlam Klarnet Akademisi & AkademiKlarneT" bu enstrümana gönül vermiş tüm Antalya'lı klarnet severlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

ANTALYA SANAT

Teşekkürler Klarnet Sepeti

Aynı zamanda "Klarnet Sepeti"nin kurucusu.

Klarnet enstrümanı üzerine tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz geniş yelpazesi ile online klarnet alışverişinizi gönül rahalığıyla yapabilir, kampanyalı klarnet ürünlerini ve hediyelik klarnet eşya ve aksesuarlarını www.klarnetsepeti.net ayrıcalığı ile temin edebilirsiniz.

Teşekkürler Akademi Klarnet Ailesi.

MURAT ÖZTÜRK

Online Klarnet Eğitmi

2014 yılından beri yapmış olduğu online klarnet eğitimi projesi ile 200'e yakın klarnet öğrencisine internet üzerinden online klarnet dersi veren kurumun kurucusu. Sadece eğitmenliği değil aynı zamanda samimiyeti, içtenliği ile gönüllerde taht kurmuş güzel insan.

DENİZ DAĞAR

AkademiKlarneT Farkı

Akademik kimliği ile bu işi üst düzeyde yaptığını yetiştirmiş olduğu öğrencileriyle de kanıtlamış, alanında lisans ve master eğitimini klarnet üzerine yapmış Onur Sağlam hocamıza başarılar dilerim.

YUSUF ÇOPUROĞLU

Teşekkürler Klarnet Okulu

Antalya'ya ciddi ses getiren klarnet okulu! Sadece klarnet öğrencisi yetiştirmekle kalmayıp klarnet hocalarına da, klarnet dersinin nasıl verilmesi gerektiğini, kısacası klarnet hocalarını da yetiştiren çok başarılı bir okul!

Onur Sağlam fark yaratmıyor farkı açıyor! Teşekkürler Akademi.

M.TURHAN LADİKLİ

İstanbul Klarnet Dersi

Antalya'da açmış olduğu klarnet akademisini İstanbul'a taşıyarak, iyi bir eğitmen bulma sorunumuza çözüm üreten değerli bir klarnet eğitmeni.

7/24 kendisine rahatlıkla ulaşmakla kalmayıp, konservatuvar düzeyinde verdği eğitimle enstümanın kimlğini üst noktalara taşıyan ve bizlere yardımcı olan güzel insan.

MUSTAFA ALTUNAY

Online Sol Klarnet Dersi

Online Sol klarnet dersi ve online si bemol klarnet eğitiminde yetiştirdiği öğrencileri ile Onur Sağlam fark yaratmıyor farkı açıyor! Parça çalmayı değil, klarnet çalmayı öğreten Türkiye'nin ilk ve tek marka tescilli klarnet akademisi.

CAN SEZİNOĞU

İzmir'de Klarnet Eğitimi

Uzun süredir takip ettiğim ve en sonunda İzmir'de bire bir klarnet eğitimlerine başlayan canım hocam! Ne kadar teşekkür etsem az çünkü sayenizde İzmir'de klarnet eğitiminin nasıl olması gerektiğini vermiş olduğunuz büyük emeklerle bizlere gösterdiniz. Nefesiniz daim olsun.

BULUT KARAKUŞ

Klarnet'in Akademisi

Sadece Antalya klarnet kursları içerisinde değil, İzmir, İstanbul, Ankara klarnet kurs merkezleri arasında da kurumsal kimliği ile "yalnızca" klarnet enstrümanı üzerine eğitim veren tek klarnet okulu!

SELİM TARCAN

Online Klarnet Kursu

Klarnet öğrenmenin yaşı olmadığını ve bu işin klarnet kursuna gitmeden, iyi bir eğitmen ile çalışmadan olmayacağını açmış olduğu Klarnet Akademisi ile herkese gösteriyor. Online klarnet kursunda tek ve en iyisi!

HALİL İBRAHİM ARIKAN

Antalya Klarnet Dersi

Akademik düzeyde online klarnet eğitimi ve bire bir klarnet dersleri ile ilkleri gerçekleştirerek bilimsel bir metod ve pedagoji ile tüm klarnet meraklılarına klarnet çalmayı öğretmeye devam eden Onur Sağlam'ın başarılarının devamını diler, "AkademiKlarneT" isminin daha iyi yelere gelmesini temenni ederiz.

FATİH ÖNER

Amerika'da Klarnet Dersi

Amerika'da yaşıyorsanız ister istemez sol klarnet çalan yada bir hoca bulmak imkansız olabiliyor! ama bu imkansızlığı da Onur Sağlam gerçekleştirmiş olduğu proje ile hayalin ötesine taşıyabiliyor!

SADIK KARAKUL

Yurtdışı Klarnet Eğitimi

Online Klarnet Eğitimi, Türkiye'nin marka tescilli klarnet okulunda öğrenilir diye düşünen tüm klarnet severlerin kesinlikle Onur Sağlam ile tanışmasını öneririm.

Hollanda'da yaşayan bir Türk olarak Hollanda'da klarnet dersi bulmak ve ciddi bir eğitim alabilmek çok zor ama internetten bu işi öğrenebilmek artık Onur Sağlam ile çok kolay. Hocamızı size mutlaka öneririm. Bence en doğru adres!

MERT ALİ BODUR

Klarnet Kurslarında Tek

Online klarnet eğitimi hakkında şüpheleri olan arkadaşlara Onur hocamı şiddetle tavsiye edebilirim. Uygulamış olduğu müfredat ile emin olun kısa sürede enstrümanınızdan ciddi bir yol kat ediyorsunuz.

TAYLAN ERGİN

Gerçek Bir Eğitmen

6 aydır kendisinden online klarnet eğitimi alıyorum ve iyi ki tanıdım dediğim nadir insanlardan olduğunu söylemek isterim. Klarneti icracılıktan öteye taşımış, sazının ustalığı tartışılmaz ama daha önemlisi insanlığı ile gönülleri fethetmiş adam gibi adam!

BURAK TATAR

Klarnet Sepeti

Onur Sağlam ile tanışmam www.klarnetsepeti.net ile tanıştıktan sonra oldu. Klarnet almak için uzun araştırmalarım sonucunda tanıştığım Onur hocamızın, bilgi ve birikimleri dahilinde beni yönlendirmesi ile en doğru tercihi klarnet sepetinden alışveriş yaparak yaptım. Sizde klarnet ve klarnet aksesuarları satın almak isterseniz kesinlikle klarnet sepetini tercih edebilirsiniz.

CEMAL DOĞRAMACI

Klarnet Mağazası

Onur Sağlam tarafından 2017 senesinde kurulan hem havale, hem kredi kartına taksit gibi bir çok seçenek ile klarnet enstrümanınızın yada klarnet aksesuarlarınızın Onur Sağlam tarafından seçilerek gönderilidği, klarnet üzerine her ürünü rahatlıkla bulabileceğiniz harika bir e-ticaret sitesi. www.klarnetsepeti.net

ÇAĞDAŞ AKAR

İzmir Klarnet Tamiri

İzmir'de klarnet bakım onarım fiyatlarının fahiş olması sebebiyle Onur Sağlam Klarnet Akademisi klarnet bakım onarım departmanı ile iletişime geçtim. Klarnet teknisyeninin mükemmel bir iş çıkarması ve Onur beyin son kontrolleri ile sazımın güderileri, mantarları değişti ve ağaç klarnetimin çatlağı onarıldı. Ağacın 1 hafta tung yağında yatırılması işleminden sonra bugün enstrümanım ulaştı. Herkese öneririm işini böylesine güzel yapan firmaları.

SALİM ERDOĞDU

Teşekkürler Onur Sağlam

Okulumuzun davetiyle gerçekleştirmiş olduğunuz klarnet söyleşiniz ve canlı performansınız için Amerika Kültür Koleji olarak teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

www.akantokullari.com/

blog/akant-okullari-beethoven-klarnet-enstrumani

AKANT OKULLARI

Türkiye'de Tek Klarnet Dükkanı

Almanya'da yaşadığım için sol klarnet alabileceğim bir dükkan bulmam çok zordu ve araştırmalarım sayesinde Onur beyin kurmuş olduğu klarnet sepeti ile tanışma imkanım oldu. Bu oluşum sayesinde klarnet tombil baril, backun kalak ve Almanya'dan sol klarnet siparişi verdim.

Bugün ekipmanlarıma sorunsuz bir şekilde ulaşmanın mutluluğuyla kendisine burdan çok teşekkür ederim. Herkese de klarnet sepetini tavsiye ederim.

SELAHATTİN CANDAĞ

Antalya Klarnet Kursları

Türkiye'de eşi benzer olmayan bir klarnet okulu ! Marka tescilli, konservatuvar düzeyinde sadece klarnet üzerine eğitim veren tek kurum. Onur hocam'ın klarnet kursunu, bu enstrümana gönül vermiş tüm klarnet meraklısı arkadaşlara tavsiye ederim.

Hocam'ın derslerde ki ilgisi, emeği, bildiklerini en ince detayına kadar göstermesi bu işe ne kadar emek verdiğinin göstergesidir.

TANER ŞAHİN

Almanya Sol Klarnet Dersi

Onur Sağlam hocam ile 2016 senesinde tanışma fırsatı buldum. Yurt dışında yaşadığım için online klarnet eğitimi projesine başta tereddütlerim olsada sonradan en doğru kararı verdiğimi rahatlıkla belirtebilirim.

Sıcakkanlılığı, enstrümana olan bilgi ve birikimi herşeyden öte gerçek bir eğitmen profili ile 1 senede izlediğimiz yol benim beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

ÇAĞRI GÖKOVA

İzmir'de Klarnet Dersi

18 senedir İzmir'de yaşayan biri olarak yaklaşık bir senedir klarnete ilgi duymaya başladım ve bu işin hocasız olmayacağına kendi çabalarımın karşılık vermemesi sonucunda anladım. Bu süre içinde İzmir'de 3 klarnet hocasına gittim ve malesef bu enstrümandan birşey öğrenmek yerine beni klarnetten iyice soğuttular.

En sonunda Onur Sağlam'dan online eğitim almaya karar verdim ve ne kadar doğru bir seçim yaptığımı farkettim. Bence İzmir'de sol klarnet dersi için tartışmasız en iyisi.

DERYA SEZİN

Klarnet Seçimi

6 senedir klarnet ile uğraşan biri olarak 3 ay önce yaşadığım olumsuzlukların sonucunda bakalit klarnetimi sinirle kırdım fakat her şer de bir hâyır var derler ya :))) Onur hocamla tanışmam o dönemde oldu. Kendisinin samimiyeti, içtenliği, ve bana göstermiş olduğu doğru yol sayesinde, bugün abanoz klarnetime kavuştum :)))

Kesinlikle internetten bir enstrüman alacaksanız fazlasıyla dikkat edilmelidir. Ne olduğu belirsiz yada şişirme dükkanlardan uzak durmanızı öneririm. Bence klarnetinize "Klarnet Sepeti" farkıyla ulaşın ! www.klarnetsepeti.net

SADIK ÇAPAR

Klarnet Okulu

İstanbul'da yaşamış olmamın getirdiği tereddütler varken Onur hocam, ağabeyim sayesinde bu tereddütlerim tamamen ortadan kalktı.

Ne yalan söyliyim onlıne eğitimle ne kadar başarabilirim yada klarnet öğrenebilir miyim diye ciddi şekilde düşünüyordum fakat hocamla bugün 2.ayımızı tamamladık ve daha şimdiden bu kadar kısa sürede ilerlediğimi görmek benim için anlamlı !

Herşey için sağolasın hocam! Onlıne eğitimi hiç düşünmeden Onur Sağlam ile çalışmanızı öneririm arkadaşlar. Kesinlikle farkı göreceksiniz.

DENİZ ÖZDEMİR

Klarnet Eğitim Seti

Onur Sağlam hocamın çok yakında 3 kitaptan oluşan, 300 eğitim videosunu kapsayan ve hem sol hemde si bemol klarnet için yazılmakta olan "şaheserinin" bugün hazırlanma sürecindeydim!

Fena şeyler geliyor arkadaşlar. Ortada öyle büyük bir emek var ki sadece 1 videounun çekilme montaj vs. süresi bile 3-4 saati bulmakta. Kesinlikle iddia ediyorum bu adam sayesinde bu enstrümanı öğrenmeyen kalmayacak...

BORA YILDIRIM

Fransa Sol Klarnet Dersi

Fransa’da yaşayıp sol klarnet dersi alabileceğim bir yerin olmamasına üzülsemde durumun Türkiye'de de çok farklı olmadığını hocam Onur Sağlam ile tanıştıktan sonra gayet iyi anladım.

Gerçekten doğru düzgün bu işe emek vermiş eğitmen yok, nota bilen klarnet hocası yok ve mevzu tamamen bu piyasada ticarete dökülmüş durumda. Seni çok daha iyi yerlerde görmek isteriz hocam. Farklısın, farkını ortaya koyuyorsun! Geç tanıştık ama güç olmasın ve nefesin daim olsun...

ENGİN POYRAZ

Eskişehir klarnet kursu

Tayinim sebebiyle geçtiğimiz Haziran ayında Eskişehir'e taşındım ve 5 senedir sol klarnet çaldığımı zannederken Onur hocamın youtube videolarına denk geldim.

3 farklı üfleme tekniği kullanarak icra ettiği eğitim videosu benim için kırılma noktası olmuştu ve 4 aydır Eskişehir'de hoca arayışım dün itibariyle sona erdi. Onur Sağlam'ın bende onlıne eğitimlerine katıldım ve bugün ilk dersimizi gerçekleştirdik. Arkadaşlar inanın bana pişman olmayacaksınız hoca öyle bir sistem kurmuş ki bire bir eğitim almak için hoca arayışına gerek kalmayacak !

EMRE KILIÇARSLAN

Çok başarılı bir klarnet hocası

Onur hocamda beni en çok etkileyen konu beklentilerimi doğru algılaması ve çözüm üretmesi için ciddi bir emek vermesiydi. İşine gösterdiği saygı ve öğrencileriyle kurduğu abi-kardeş ilişkisi sayesinde klarnete sevgimin daha fazla arttığını rahatlıkla belirtebilirim. Özellikle onlıne klarnet eğitiminde tereddütleri olan arkadaşlarım fazlasıyla içiniz rahat olsun. Kısa sürede nasıl yol kat ettiğinizi kendiniz göreceksiniz.

BULUT EREZ

Online Klarnet Eğitimi

Memnuniyetimin bilinmesi ve insanların daha çok kandırılmadan doğru bir eğitim alması için kesinlikle tavsiyem Onur Sağlam hocamdır. Kendisi ile 2018'in Mayıs ayında bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Amacımın şarkı öğrenmek değil, klarnet öğrenmek olması gerektiğini o kadar iyi anlatmıştı ki ilk dersten itibaren doğru adres olduğunu anlamıştım. Şimdi teknik etütler çalışıyoruz ve klarnette her geçen gün hakimiyetin arttığını gördükçe çok mutlu oluyorum. Ayrıca yaşadığınız yerde klarnet hocası yok diye üzülmeyin arkadaşlar. Onur hocanın verdiği onlıne eğitimler ile bu enstrümanı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

CEM DUYGULU

Ankara si bemol klarnet dersi

Çok kıymetli ve tecrübeli bir klarnet hocası olarak, derslerdeki tecrübelerini samimiyetle paylaşmış olmasını bir şans olarak görüyorum. Her soruma verdiği tatmin edici cevaplar ve bildiklerini her fırsatta öğretmeye çalışması benim çok anlamlıydı. Yakın zamanda tekrar görüşmek üzere Onur hocam.

SERKAN ÇINARLI

Klarnet hocasından daha fazlası

İnternetten araştırararak hiçbir fikrim olmamasına rağmen Onur hocamın kursuna kayıt oldum ve yürekten söyleyebilirim ki hiç pişman olmadım. ilk başlarda korkularım vardı aslında. Çalışma temposunu kaldırabilir miyim yada ödevlerin üstesinden gelebilir miyim diye düşünürken Onur hocam ilkelerinden asla taviz vermeyerek devamlı beni motive etti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Eğer amacınız şarkı öğrenmek yerine klarnet çalmaksa kesinlikle doğru adres burası.

DOĞANCAN PINAR

İstanbul'da klarnet dersi

İlk başta online eğitime çok sıcak bakmasam da yorumları okuduktan sonra bende ders almaya karar verdim. Sanıyorum birçok kişi buradaki öğrenci yorumlarını okuduğunda tüm bu yazılanlar doğru olabilir mi diye düşünüyordur. Ben de aynı şekilde düşündüm ve başarmak hayal gibi geldi. Fakat dersler başlayınca ve devam ettikçe anladım ki Onur hocamın sizin için olan gayreti ve size olan güveni ile başarmak mümkün oluyor. Onur hocam gerçekten muhteşem bir eğitimci.

BETÜL DERİL

AkademiKlarneT Eğitimleri

Bir çok kursu, özel dersi deneyimlemiş birisi olarak yazıyorum. Onur hocam ile bu yola çıktığımda çok zorlandım yalan yok ! Çünkü hoca gerçekten klarnet eğitimine kendisini adamış ve size bu işi öğretmek için ciddi çaba sarfediyor hatta zorluyor da :) Ben her dediğini mükemmel şekilde yerine getiremesemde yapmaya çaba sarf ettim. Zaman zaman sızlandım ama hocanın motive edici tarzı sayesinde devam ettim. Bugün çalabiliyorsam klarnetimi kesinlikle Onur Sağlam hocama borçluyum.

ÇAĞATAY YILMAZ

Klarnet nasıl öğrenilir ?

Klarnet nasıl öğrenilir diye düşünmeyin. Bu süreçte sizi, sizden daha çok düşünen bir hocayla çalışma fırsatı yakaladıysanız, klarnet enstrümanı çok kolay öğreniliyormuş. Bana göre, işini gönülden seven ve yapan bir insanla çalışarak hedefinize ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Onur Hoca bu işin en iyisi. Ona güvenin ve dediklerini yapın kısa sürede sizi istediğiniz noktaya, hatta fazlasına ulaştıracaktır. Teşekkürler Onur Hocam.

FETHİ GÜNSOY

İstanbul Klarnet Tamiri

Yeni bir klarnete yada iyi bir klarnete sahip olmak sanırım hepimizin en büyük isteğidir fakat 2 çocuğunuz varsa bu çok mümkün olmayabiliyor :) son dönemde olan döviz kurlarındaki artışla da beraber ne yapcağım derken Onur hocam ile iletişime geçtim ve bana sazıma bakım yapılmasını önermesiyle klarnetimi Antalya'ya, Akademisine gönderdim.

Bugün klarnetim geldi ve kesinlikle en mantıklı seçimi yapmışım ! Klarnet sıfırdan farksız olmuş. Eskiden metalik gelen klarnet tonundan eser yok. 10 Numara bir işçilik olmuş. Herkese öneriyorum Onur Sağlam Klarnet Akademisini.

LEVENT ŞANLI

Sol Klarnet Tamiri

Sadece Antalya'da sol klarnet tamiri değil hocamızın kurduğu Onur Sağlam Klarnet Akademisi tüm Türkiye'ye hatta Avrupa'ya hizmet veriyor. Klarnetinizin uzman bir teknisyen tarafından elden geçmesini istiyorsanız Onur Sağlam hocanın klarnet akademisini tek geçerim. Instagram sayfalarındaki öncesi ve sonrası görseller sizlere nasıl kaliteli iş yapıldığı hakkında fikir verecektir. Bakım-onarım teknisyeninin yapmış olduğu çalışma ile enstrümanınızda eskisinden eser kalmıyor. Yeniden doğuyor klarnetiniz.

BURAK GEZGİÇ

Online Klarnet Kursu

Online klarnet kursuna Onur Sağlam hocam ile başladığımdan beri çevremden çok kez bu işin internetten olmayacağını, vakit kaybı olacağını, tuzak bunlar gibi muhabbetler ile karşılaştım fakat aradan 2 ay geçmesine rağmen akrabalarım ve ailem bile şuanda bende ki gelişmenin farkındalar ve tüm önyargıları kırılmış durumda. Tabii ki bu işin mimarı Onur hocam sayesinde.

Size çalışma azmini vermekle kalmayıp, motivasyonunuzu her kaybettiğinizde sağladığı psikolojik destekte yanında bonusu :) Klarnet kursu olarak en doğru adreste olduğu olduğum için şanslı ve mutluyum. Online klarnet kursu almak isteyen tüm yeni başlayanlara tavsiyemdir kendileri.

FATİH NURALP

Klarnet eğitiminde tek isim

Ben İstanbul'da yaşayıp onlıne eğitimlerine katıldım hocamın ve gerçekten kendisi her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, dürüst, yaptığı işin arkasında duran, işini temiz yapan, kendisini devamlı geliştiren profesyonel bir eğitmen. Kesinlikle kendisiyle bir ay bile olsa çalışmanızı ve kendilerini hoca zannedenlerle, Onur hocam arasındaki farkları görmenizi isterim arkadaşlar. Klarnet eğitimi konusunda inanın çok farklı.

RAGIP DUMAN

GÖRÜŞÜNÜZÜ İLETİNİZ...

"AkademiKlarneT" hakkında görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.